A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Асоціація міст України презентує сайт з гендерної політики

Дата: 14.01.2022 10:46
Кількість переглядів: 268

Почав працювати новий інформаційний ресурс Асоціації міст України – сайт «Гендерна рівність в місцевому самоврядуванні та громадах».

Спеціальний сайт для висвітлення процесу впровадження гендерної політики на місцевому рівні створили Асоціація міст України спільно з проєктом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

Зайти на сайт можна за посиланням gender.auc.org.ua  або з сайту АМУ, натиснувши на піктограму РІВНІ МОЖЛИВОСТІ

Сайт «Гендерна рівність в місцевому самоврядуванні та громадах» пропонує такі розділи:

НОВИНИ:  інформація про діяльність АМУ, що стосується питань гендерної рівності, а також  тематичні події, до яких залучені представники АМУ.

ХАРТІЯ: про Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Тут доступна мапа підписантів Хартії та їх перелік, також інформація про те, як долучитися до Хартії; окрім того наводиться історія імплементації Хартії в України та досвід окремих громад.

ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА АМУ: інформація про діяльність АМУ, що сприяє забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, стратегію АМУ, перелік нормативно-правових актів з питань гендерної рівності, гендерно орієнтованого бюджетування, а також інформація про Національний механізм забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні.

БІБЛІОТЕКА: тематичні видання АМУ, різних проєктів та організацій, навчальні матеріали, посилання на онлайн-курси, кращі практики та відео.


Нагадаємо,  у грудні 2020 року був запущений онлайн курс «Гендерний підхід на місцевому рівні в Україні», розроблений в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» у партнерстві з АМУ та Мережею асоціацій органів місцевого самоврядування в Південно-Східній Європі (NALAS).

Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки

Джерело: https://www.auc.org.ua/novyna/asociaciya-mist-ukrayiny-prezentuye-sayt-z-gendernoyi-polityky 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень