Цивільний захист та територіальна оборона

Радіаційна небезпека

Державна служба України з надзвичайних ситуацій надає інформацію щодо дій населення в разі радіаційної небезпеки:

22:21:56 04.07.2023

Робоча зустріч представників громад

23.02.2022 відбулась зустріч з Головою Херсонської районної державної адміністрації Линецьким М.В.  та представниками Чорнобаївської територіальної громади, на якій обговорені питання соціального захисту населення з начальником Управління соціальної політики Жадан М. та залучення до лав резерву підрозділів теритріальної оборони з командиром військової частини А7360 майором Кузьменко Д.

15:58:50 23.02.2022

ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ!

Будь-яка криза змінює наше повсякденне життя. Коли стається надзвичайна ситуація, прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. В сучасному світі, окрім військової загрози, поширилися атаки на критичну інфра - структуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв'язку та електро - постачання.

15:37:37 23.02.2022