Оголошення

Оголошення про формування складу Координаційної ради при Чорнобаївській сільській раді

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року №364 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування", наказу начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації від 19 червня 2023 року №226 "Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Чорнобаївській сільській раді" оголошується про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Чорнобаївській сільській раді(далі - Координаційна рада).

22:15:36 22.06.2023

До уваги мешканців вулиць Мостова, Набережна, Покровська

Шановні мешканці громади! У зв’язку з підтопленням житлових будинків в с. Чорнобаївка, Чорнобаївською сільською військовою адміністрацією надається допомога з евакуації жителів та майна вулиць Мостова, Набережна, Покровська, які знаходяться в зоні підтоплення, до безпечних територій села та за його межі до інших населених пунктів.

13:44:39 08.06.2023

Увага!

Шановні мешканці! На території Чорнобаївської територіальної громади евакуація населення НЕ ОГОЛОШЕНА.

11:45:50 06.06.2023

Увага! Зник автомобіль!

В селі Чорнобаївка з подвір’я зник автомобіль. У кого є інформація щодо автомобіля ВАЗ 2104 червоного кольору державний номер 49761ХО, просимо повідомити.

14:53:32 12.03.2022

Платникам земельного податку

Шановні мешканці громади! У зв'язку з формуванням переліку платників земельного податку, просимо осіб, у яких відбулися зміни стосовно об'єктів оподаткування у 2021 році (зареєстровано або припинено право власності на земельну ділянку, досягнення пенсійного віку), звернутися до Чорнобаївської сільської ради з відповідними документами для уточнення даних. Довідки за телефоном 0552 777 554.

22:52:53 30.01.2022