Підприємці IT Сектору - для вас є ВАУ новина! Ви готові?

Вперше в Україні стартує секторальна освітня програма - Export Evolution IT, яка стане кроком до розвитку вашої компанії на глобальному рівні, сформує розуміння, як експортувати системно та отримувати більший прибуток за рахунок ефективної співпраці у форматі секторальних альянсів!

12:30:11 16.08.2021

Про оскарження Рішення сільської ради

09:55:49 05.08.2021

Результати конкурсу

Проведено конкурсний відбір на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти  "Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської сільської ради"

14:24:12 14.07.2021

Оголошення!

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладів освіти комунальної власності Чорнобаївської сільської ради, 08 липня 2021 року об 11-00 відбудеться знайомство кандидатів на посаду керівника з колективом Чорнобаївського ліцею в приміщенні закладу (за адресою: с. Чорнобаївка, вул. Галицька, 21).

11:44:59 07.07.2021