Воєнний стан

З 24.02.2022 року в Україні введено воєнний стан.

Актуальна інформація щодо ситуації в Чорнобаївській громаді висвічується в Вайбер групі:

Для надання відомостей щодо місця знаходження ворожої техніки, колони та їх переміщення функціонує спеціальний ОФІЦІЙНИЙ чат-бот в Telegram - https://t.me/stop_russian_war_bot

Достовірність перевірена!

Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

В разі перебоїв в роботі бота, прохання надсилати інформацію в особисті повідомлення телеграм-акаунту @stop_russian_war

Слава Україні!

Відвідування кладовищ у поминальні дні

Шановні мешканці Чорнобаївської громади. Наближаються поминальні свята. У зв’язку з тим, що кладовища у селах громади розташовані поблизу автомагістралей, де курсує військова техніка, не рекомендуємо виходити на кладовища.  Не наражайте себе на небезпеку.

17:03:03 25.04.2022

Життєдіяльність громади завдяки зусиллям кожного

З початку воєнних дій на Херсонщині значний тягар ліг на плечі органів місцевого самоврядування. Адже потрібно людей інформувати, налагоджувати постачання, діставати найнеобхідніше – продукти харчування й ліки. Зараз, коли  полиці магазинів й ринків більше не пустують, потрібно шукати гроші, аби купити й допомогти тим, хто через обставини не може себе забезпечити. Ми не одноразово зазначали: тільки згуртувавшись можна вирішувати питання із життєзабезпечення. Такими прикладами є волонтерська робота, робота депутатів, активістів, старостинських округів, коли люди самоорганізовуються й спільно шукають рішення. Основною складністю є відсутність офіційного зеленого коридору, тож волонтери, які добувають ліки, продукти, інші товари, діють на свій страх і ризик, іноді потрапляючи під кулі.

13:13:58 20.04.2022

Станом на 19 квітня у Чорнобаївській громаді

Станом на 19 квітня внаслідок нічних бойових дій пошкоджено 11 житлових будинків в селі Чорнобаївка. Дрібними уламками від снарядів посічені дахи, стіни будинків, господарських споруд, вікна. На одному подвір’ї пошкоджено автомобіль, на інших - електролічильник та газову трубу. Поранень та травм у мешканців немає. Завдані пошкодження власники будинків усувають самостійно.

12:29:53 20.04.2022

Робочі та святкові дні

В Україні скасовано вихідні на другий день Великодня, а також на 2 та 9 травня. Навесні 2022 року мали б бути вихідними днями понеділки 25 квітня (перенесення вихідного з 24.04.2022), 2 травня (перенесення вихідного з 01.05.2022) та 9 травня (святковий день). Однак, статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено інші правила на період воєнного стану. Тому 25 квітня, 2 травня та 9 травня є звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку.

12:27:18 20.04.2022

Як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнного стану

Шановні пенсіонери та отримувачі соціальних виплат! Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики роблять все, щоб навіть в складних умовах воєнного стану ви своєчасно отримали свої виплати за березень поточного року. Будь ласка, ознайомтесь з правилами виплат.

11:54:37 17.04.2022

Опитування мешканців громади

В цей нелегкий для країни час Україно-швейцарський проєкт "Діємо для здоров‘я" проводить опитування українців щоб зрозуміти, наскільки люди, які потребують медичної допомоги, мають можливість зараз її отримувати. Ці дані допоможуть краще cпрямувати зусилля проєкту "Діємо для здоров'я" задля збереження здоров'я населення.

15:37:24 13.04.2022