A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Новини

Дата: від до Скинути

День захисників та захисниць України

Вітаємо зі святом! Свято, яке відзначаємо саме сьогодні, 1 жовтня. Історія України, яка відроджується, і має свій початок тисячі років тому.

17:14 01.10.2023

Опитування громадян про стан дотримання правил дорожнього руху в Україні

Відділ кримінологічних досліджень Інституту здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні». Беручи до уваги високі показники дорожньо-транспортної смертності й травматизму в Україні, євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави та безпекову ситуацію в державі загалом, дослідження стану дорожньо-транспортної безпеки є гостро актуальним. Для повного і всебічного дослідження окресленого питання постає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо стану дотримання правил дорожнього руху в Україні, у тому числі громадян, які керують транспортними засобами.

10:54 19.09.2023

Спецпроєкт «Офіс підтримки родин військових LIVE»

Для допомоги Захисникам України та членам їх сімей з 01 червня 2022 року на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців. За рік роботи опрацьовано понад 2 тисячі звернень Героїв та їх сімей. 

10:31 19.09.2023

Робота в громаді не зупиняється ні на мить

Щодня виїзні зустрічі, особисті прийоми та робочі наради – звичний графік роботи Начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації Ігоря Дударя. Один з таких днів вдалось зафіксувати в об’єктиві камери.  Останні 1,5 роки (окупаційний та деокупаційний період) Чорнобаївська громада стикнулась з новими  викликами – необхідності відновлення житла та інфраструктури, які пошкоджено внаслідок військової агресії Російської Федерації, облаштування укриттів, надання гуманітарної допомоги, налагодження процесів та зв’язків задля стабілізації життєдіяльних процесів.  Співпраця з донорами сприяє швидшому подоланню наслідків, спричинених військовою агресією рф. Під час зустрічі з представниками Global Communities Програми USAID Dobre озвучено напрямки відновлення та розвитку, висловлена подяка за отриману техніку для громади. Устаткування для укриттів та постійну підтримку надають Восток SOS, завдяки ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" тривають ремонтні роботи в сховищах закладів освіти. UNICEF, ГО «Десяте квітня», ГО«Проліска», Церква «Ісус - хліб життя», БФ «Право на захист» добре знайомі назви, як і імена всіх, хто дотичний до потреб мешканців громади та вимушено переміщених осіб.  Відвідування об’єктів, де тривають ремонтні роботи, контроль виконаних робіт з відновлення житла в партнерстві з Агентством відновлення та ініціативою Пліч-о-пліч, консультації щодо порядку та ведення документів пошкодженого майна стали головними питаннями останніх місяців.

23:35 15.09.2023

Привітання з Днем знань

Шановні вчителі, учні та батьки! З нагоди Дня знань, хочу від щирого серця привітати вас з цим важливим святом. День знань - це не просто початок нового навчального року, але й символ нових можливостей, розширення світогляду та самовдосконалення.

11:41 01.09.2023

З Днем Незалежності України!

Шановні мешканці громади! Вітаю з Днем Незалежності України! Цьогоріч ми святкуємо разом з усім світом у вільній від окупантів громаді. Саме зараз виборюється право на незалежність - політичну самостійність, відсутність підлеглості, суверенітет. Сьогодні і до дня Перемоги ми всі маємо боротись і берегти найцінніше. Збройні сили України зброєю та власною кров'ю вибороли для нас право жити на своїй землі. Пам'ятаємо героїчні вчинки, наближаємо Перемогу для всієї України!

11:40 24.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора