Безоплатна правова допомога

Про «Встановлення факту народження особи»

Для реєстрації особи та виконання зобов’язання державного органу реєстрації актів цивільного стану зареєструвати особу з відповідним записом до книги реєстрації актів цивільного стану та видачею свідоцтва необхідно встановити юридичний факт народження особи (наприклад, у випадку, якщо особа народилася поза закладом медичної допомоги), звернувшись до суду з відповідною заявою.

15:28:15 27.01.2022

ПОТРЕБУЄТЕ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ - ЗВЕРТАЙТЕСЯ !

Сьогодні, як ніколи велике значення набуває правова грамотність населення. Проте не тільки це важливо! Люди мають право не тільки знати, а й користуватися законами. Недостатня правова обізнаність є причиною порушень їх основних прав і свобод у повсякденному житті, серйозною перешкодою в реалізації ними конституційно закріплених норм.

16:21:49 01.07.2021

Про продаж землі

Відділ «Білозерське бюро правової допомоги» Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснює

08:45:01 03.06.2021