Ставки податків та інформація від Державної податкової служби

Податки 2021

Податки 2022

Податки 2023

Податки 2024

Торгівці мають забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 1 січня 2023 року суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тисяч осіб, повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно.

14:34:26 14.11.2023

Подання декларації платника ЄП – ФОП у разі відсутності діяльності

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо подання податкової декларації платника єдиного податку фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку першої – третьої груп, що не мають показників або об’єктів, які підлягають декларуванню (оподаткуванню).

14:04:12 14.11.2023

Найбільшу частину надходжень до місцевих бюджетів області забезпечують платники Херсонської громади

Громади Херсонщини під час війни посилено працюють над забезпеченням надходження податків до місцевих бюджетів. Найбільшу частку надходжень забезпечили Херсонська міська територіальна громада (49,2% або 1046,3 млн гривень), Чорнобаївська сільська територіальна громада (5,8% або 124,2 млн гривень) та Тягинська сільська територіальна громада (1,9% або 41,4  млн гривень).

16:09:23 23.10.2023

Щодо подання декларації про доходи громадянами, які отримали благодійну допомогу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо подання декларації про майновий стан і доходи громадянами, постраждалими внаслідок збройної агресії російської федерації у період дії воєнного стану, які отримали цільову благодійну допомогу.

16:05:12 23.10.2023

Запитай у податківця

У Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують функціонувати «гарячі телефонні лінії», за якими платники можуть оперативно з’ясувати питання щодо застосування вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на відомство.

15:44:32 20.10.2023

Про податкову звітність волонтера

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо подання податкової звітності благодійником – фізичною особою, яку внесено до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

15:41:47 20.10.2023

РРО/ПРРО не застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок бізнесмена

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує в якому випадку у разі продажу товарів з використанням мережі Інтернет обов’язково/не обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО.

12:04:26 10.10.2023

Комунікаційна податкова платформа – новий формат співпраці з представниками громадськості та бізнесу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що комунікаційна податкова платформа – це зручний сервіс для оперативної та ефективної комунікації податкового відомства з представниками інститутів громадянського суспільства та бізнесу.

11:59:57 10.10.2023