Податки

До бюджету Чорнобаївської громади надійшло майже 37 мільйонів гривень

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Чорнобаївської сільської територіальної громади сплатили 36,9 млн гривень податків і зборів.

13:09:17 01.10.2021

Податковий борг до 3060 гривень: без вручення вимоги

Одним з основних напрямів діяльності Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залишається робота з недопущення та погашення податкового боргу. Особлива увага приділяється також і так званим «тисячникам», тобто платникам, які мають борг до 1000 гривень.

12:56:40 01.10.2021

Змінили РРО: чи проводити виручку за «перехідний» період?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо необхідності проведення через новий РРО суми розрахунків за час роботи з використанням розрахункової книжки, якщо попередній РРО не підлягає подальшому ремонту.

09:06:39 15.09.2021

Чи включає ФОП отриманий кредит до доходу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо віднесення до оподатковуваного доходу підприємця суми банківського кредиту.

09:03:42 15.09.2021

На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

Станом на 01.09.2021 платники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі засобами е-mail вже надали 269134 звітних документів. Це складає 78% від загальної кількості прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (344930 звітів).

09:01:16 15.09.2021

Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень

За інформацією спеціалістів відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі упродовж січня – серпня поточного року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 110 млн гривень у вигляді акцизного податку з реалізації у роздріб алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Надходження перевищили торішній показник на 9 млн гривень або 8,8%.

08:54:23 15.09.2021

Про право військовослужбовця на податкову знижку

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо використання права на податкову знижку військовослужбовцем, який отримує грошове забезпечення.

08:18:16 07.09.2021

Звітність вважається прийнятою після отримання другої квитанції

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про відсутність обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями, розрахунками, звітами.

08:15:23 07.09.2021