План розвитку

Наказ від 19.05.2023 року № 151 Про розробку проєкту Програми Комплексного відновлення території Чорнобаївської територіальної громади на період до 2027 року

Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Чорнобаївської сільської ради на 2021 рік

Рішення XV сесії VIII скликання Чорнобаївської сільської ради № 334 Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку Чорнобаївської сільської ради на 2022 рік

Проведено перше засідання робочої групи. Визначаємо пріоритетні напрямки

1 березня відбулось перше засідання Робочої групи за участі експертів Проекту UA2011-01 "Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення", який фінансується Урядом Великої Британії. Експерти проекту розповіли про методологію планування відновлення, було надано приклади відновлення деокупованих громад та перспективи для нашої громади. Також надано презентацію Планування відновлення і розвитку Чорнобаївської громади.

14:25:16 04.03.2023