A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чорнобаївська сільська рада
Херсонська область, Херсонський район

Відділ культури, туризму, молоді та спорту

      Відділ культури, туризму, молоді та спорту при Чорнобаївської сільської ради функціонує з початку поточного року. Відділ створений   24.12.2020 р. за рішенням Чорнобаївської сільської ради  № 32.  Очолює відділ Антонова Віра Григорівна.  Також працює інструктор по спорту в с. Киселівка. 

      Метою Відділу є сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання, створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного простору Чорнобаївської сільської ради, розвиток бібліотечної справи та надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів.

        Для досягнення мети Відділ вирішує наступні завдання:

  1. Здійснює реалізацію державної політики та політики Чорнобаївської сільської ради в сферах культури, туризму,  молоді та спорту.
  2. Надає населенню якісні послуги в сфері культури, фізичної культури і спорту.
  3.  Забезпечує розвиток напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для зайняття фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців Чорнобаївської сільської громади.

        Безпосередньо Відділу підпорядковуються такі установи:

1. Комунальний заклад «Киселівський будинок культури»

2. Комунальний заклад «Клапайський сільський клуб»

3. Комунальний заклад «Барвінський  сільський клуб»

4. Комунальний заклад «Посад-Покрівський сільський будинок культури»

5. Комунальний заклад «Петрівський  будинок культури»

6.Комунальний заклад «Будинок культури с. Чорнобаївка»

7.Комунальний заклад «Сільський клуб с. Крутий Яр»

8. Комунальний заклад «Киселівська сільська бібліотека»

9. Комунальний заклад «Киселівська сільська бібліотека»

10. Комунальний заклад «Посад-Покрівська сільська бібліотека»

11. Комунальний заклад «Благодатнівська сільська бібліотека»

12. Комунальний заклад «Чорнобаївська сільська бібліотека»

13.Комунальний заклад «Чорнобаївська дитяча музична школа»

       На першому засіданні, за круглим столом, працівники закладів культури Чорнобаївської громади обговорили проблеми, які виникли в роботі закладів в зв’язку з карантинними обмеженнями, поділились напрацюваннями та проектами, які вони реалізували протягом року в умовах карантину.

       На превеликий жаль, через карантинні обмеження,  заклади культури не мають змоги в повній мірі розкрити свої можливості, надавати культурні, спортивні послуги в звичній для населення формі. Тому ми запрошуємо вас усіх приєднуватись до нашої сторінки в Facebook  за посиланням https://www.facebook.com/groups/834495390747054  та відвідувати наші заходи онлайн.  Нам дуже необхідна ваша увага, реакція, коментарі . На сторінці ви також побачите анонс заходів на місяць, але  з корективами форматів, форм та часу  проведення.

     Закладами культури Чорнобаївської сільської ради  при співпраці з закладами освіти проведені наступні заходи, які були представлені в соціальних мережах Інтернет :

- до 35 річчя вшанування Чорнобильської трагедії: випуски новин про техногенну катастрофу; усні журнали; інсценізований танок – спомин; прес-конференції та  індивідуальні зустрічі з ліквідаторами  та потерпілими Чорнобильської аварії; відео-презентації спогадів ліквідаторів Чорнобильської аварії, які проживають на території Чорнобаївської сільської ради; години спілкування з учасниками ліквідації Чорнобильської катастрофи; музичні композиції-присвяти  героїзму людей під час ліквідації катастрофи; книжкові виставки; відео – презентації книжкових виставок; фото-проекти експозиції матеріалів наданих ліквідаторами Чорнобильської аварії.

-до Великодніх свят: разом з читачами поділились смачним фут челенджем; пройшли святкові виставки; оздоблення фото зон; майстер класи по виготовленню святкових прикрас; музичні вітання до  свята.

     та інші.

Ми знаходимось в приміщенні КЗ «Чорнобаївська сільська бібліотека».

Телефонуйте нам за номером: 0552777556

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень