Про відділ

Контакти

Відділ освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області створений у лютому 2021 року.

Основною метою відділу є створення умов для всебічного розвитку людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору, а також задоволення потреб та інтересів Чорнобаївської територіальної громади у сфері освіти.

Кадрове забезпечення:

Начальник відділу – Касаткін Олег Сергійович

Головні спеціалісти відділу освіту:

- за напрямом «Загальна середня освіта» – Хортюк Оксана Миколаївна

- за напрямом «Дошкільна освіта» – Потєряйко Оксана Зіновіїна

- за напрямом «Методична робота» –  Шевчук Олена Андріївна

Відділ освіти та гуманітарного розвитку виконує наступні завдання:

1. Реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері освіти.

2. Сприяє створенню рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечує соціальний захист учасників освітнього процесу, проваджує якісну освітню діяльність.

3. Сприяє розвитку матеріально-технічного та фінансового забезпечення дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти.

5. Здійснює розгляд звернень громадян та прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції, за встановленим графіком.

6. Сприяє дотриманню закладами освіти всіх типів і форм власності законодавства у сфері освіти, державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання.

7. Здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.

Положення про відділ освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради