Накази Чорнобаївської СВА

Про затвердження тарифів комунальному підприємству «Фламінго» на послуги з водопостачання

Затвердити запропонований комунальним підприємством «Фламінго» економічно обґрунтований тариф на надання послуг з централізованого водопостачання на території с. Благодатне:

21:22:38 23.09.2024

Про затвердження тарифів комунальному підприємству «Прометей» на послуги з водопостачання

Затвердити запропонований комунальним підприємством «Прометей» економічно обґрунтований тариф на надання послуг з централізованого водопостачання на території с. Посад-Покровське, с. Солдатське:

21:19:12 23.09.2024

Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з обрання членів молодіжної ради при Чорнобаївській сільській раді Херсонського району Херсонської області

Відповідно до наказу начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації   від 16.09.2024 №1250 “Про  ініціативну групу з підготовки та проведення  установчих зборів з обрання членів молодіжної ради при Чорнобаївській сільській раді Херсонського району Херсонської області” була утворена ініціативна група, яка є відповідальною за організацію та проведення Установчих зборів зі створення молодіжної ради.

20:53:06 23.09.2024

Про прийняття до розгляду розрахунку тарифів на послуги з водопостачання

Прийняти до розгляду запропонований комунальним підприємством «Прометей» економічно обґрунтований тариф на надання послуг з водопостачання на території с.Посад-Покровське, с. Солдатське:

11:19:33 03.09.2024

Про прийняття до розгляду тариф на воду і каналізацію

Прийняти до розгляду запропонований комунальним підприємством «Чорнобаївський господар» економічно обґрунтований тариф на надання послуг з водопостачання на території с. Чорнобаївка та с. Крутий Яр:

14:37:14 27.06.2024

Про затвердження тарифу комунальному підприємству «Чорнобаївський господар» на послугу зі збирання та вивезення твердих побутових відходів

З 01 липня вступає в дію затверджений тариф на надання послуг зі збирання та вивезення ТПВ на території с. Чорнобаївка комунальним підприємством «Чорнобаївський господар»:

17:22:14 21.06.2024