Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Оголошення про конкурс

Дата: 01.06.2021 16:40
Кількість переглядів: 978

Чорнобаївська сільська рада Херсонського району Херсонської області оголошує конкурс на заміщення посади керівника (директора) закладу загальної середньої освіти «Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області» (місце знаходження: 75024, с. Чорнобаївка, Білозерський район, Херсонська область, вул. Галицька, б. 21.)

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області

Місце знаходження: 75024, с. Чорнобаївка, Білозерський район, Херсонська область, вул. Галицька, б. 21.

Найменування посади та умови оплати праці

Керівник закладу загальної середньої освіти (директор)

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Чорнобаївської сільської ради, затвердженого рішенням VI сесії восьмого скликання Чорнобаївської сільської ради від 09 квітня 2021 року №110.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

 

Прийом документів здійснюється відділом освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради з 01 червня по 25 червня 2021 року включно до 17.00  за адресою: 75024, с. Чорнобаївка, Білозерський район, Херсонська область, вул. Галицька, б. 21.

Конкурсний відбіретапи його проведення та тривалість

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

І. Подання претендентами документів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі (з 01 червня по 25 червня 2021 року включно);

ІІ. Перевірка поданих документів щодо відповідності установленим вимогам (протягом 5 робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі);

ІІІ. Рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі (оприлюднення на офіційному вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі кандидати) (протягом 5 робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі)).

ІІІ. Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу (протягом 5 робочих днів до дня проведення конкурсного відбору).

ІV. Проведення конкурсного відбору.

V. Визначення переможця та оприлюднення результатів конкурсного відбору (протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору).

VI. Укладання трудового договору (контракту) з переможцем конкурсу, підписання розпорядження про призначення на посаду керівника закладу освіти (протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення результатів конкурсного відбору).

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

Касаткін Олег Сергійович, начальник відділу освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради

 

тел.: 050 241 61 51

 

e-mail: chornobaivka.osvita@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень