Легалізація праці

Дата: 16.06.2021 14:25

11 червня 2021 року групою для здійснення перевірок з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення проведено черговий рейд на території Чорнобаївської сільської ради за участю фахівців Білозерської ДПІ ГУДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятості серед 11 суб’єктів підприємницької діяльності та закликали роботодавців своєчасно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками, виплачувати і відображати в звітності реальну їх заробітну плату.

Нелегальні працівники фактично позбавлені соціальних гарантій, компенсацій, пільг, які регламентовані законодавством.

Крім того, через виплату зарплат в конвертах бюджет Чорнобаївської СТГ недоотримує кошти, які мають спрямовуватись на розвиток громади.