Про сплату земельного податку

Дата: 06.07.2021 09:00

Шановні жителі с. Чорнобаївка!

Відповідно до пп. 14.1.72 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

Отримайте платіжне повідомлення зі сплати земельного податку в приміщенні сільської ради, кабінет №2 або дистанційно через "Електронний кабінет платника" https://cabinet.tax.gov.ua/.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними платника податків, такому платнику необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки з оригіналами відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою для проведення звірки даних.

Сплатити податок необхідно до 29 серпня 2021 року.

У випадку несплати податку вчасно - буде нарахована пеня та штраф за кожен прострочений день.