Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Про конкурс з реконструкції Алеї Героїв Незалежної України

Дата: 22.07.2021 12:08
Кількість переглядів: 279

Ти архітектор, який хоче змінювати Херсон? Ти вмієш створювати сучасний громадський простір із символічною монументальною спорудою? Маєш ідею реконструкції Алеї героїв Незалежної України? Тоді маємо для тебе чудову новину.

Облдержадміністрація оголосила Всеукраїнський архітектурний конкурс з визначення кращої проєктної пропозиції щодо меморіального комплексу “Алея Героїв-захисників України від російської агресії”.

Далі відповідаємо на основні питання щодо конкурсу.

Хто може взяти участь в конкурсі?
→ Архітектори, скульптори, художники, дизайнери або авторські колективи з всієї України, які мають відповідну освіту.

Що ми хочемо бачити?
→ Проєкт меморіального комплексу на Алеї, де зараз розташована "Дошка пошани" в Шевченківському парку. Це має бути сучасне просторове рішення, що увіковічнить пам’ять Героїв-захисників України від російської агресії.

На цьому місці будуть проходити масові заходи, а тому воно має вміщувати велику кількість людей та обладнане для безперешкодного пересування осіб з особливими фізичними потребами

Це не має бути “бетонний сквер”. Тому в своїх проєктах обов’язково потрібно враховувати максимальне збереження та відновлення існуючих зелених насаджень паркового ландшафту;

Як обирають переможця?
→ Буде сформовано компетентне журі. Це архітектори, художники, фахівці у сфері образотворчого мистецтва та містобудування, представники громадських організацій, а також ОДА та облради. Вони відбиратимуть кращі проєкти серед надісланих, концепцію якого буде реалізовано.

Також проєкти конкурсантів буде опубліковано на сайті ОДА для обговорення серед жителів Херсонщини.

Що ми пропонуємо переможцям конкурсу?
Можливість втілити в реальність свою ідею, а також переможці конкурсу отримають грошові премії:
І премія – 33000 гривень;
ІІ премія – 24750 гривень;
ІІІ премія – 16500 гривень
.

Нам вдалося тебе зацікавити? Тоді хутчіше ознайомся з конкурсною документацією (https://cutt.ly/cnXz1CL) та надсилай свої пропозиції. Можливо ми чекаємо саме на твій проєкт.

Джерело

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень