Яким ти бачиш серце нашого міста та області - площу Свободи?

Дата: 22.07.2021 13:12

Якщо відповідаючи на це питання ти одразу уявив сучасний громадський простір, комфортний для людей, напиши нам, можливо ми чекаємо саме на твою ідею!

Облдержадміністрація шукає креативних архітекторів або творчі колективи, які мають відповідну освіту, для участі у відкритому регіональному архітектурному конкурсі на визначення кращої проєктної пропозиції щодо благоустрою площі Свободи.

Учасники конкурсу мають розробити та подати на конкурс концепцію комплексного благоустрою площі Свободи.

Площа Свободи - це центральна площа міста, вона символізує незалежність України, а також шлях українського народу в боротьбі за свободу. Пам’ятайте про це створюючи свої проєкт.

У першу чергу, це має бути сучасний та комфортний громадський простір. У центрі міста кожен має почуватися комфортно, а тому обов’язковим є облаштуванням безбар’єрного простору.

Переможця конкурсу обере компетентне журі, до складу якого увійдуть представники громадськості, Національної спілки архітекторів України, Національної спілки художників України, ОДА, облради та міськради.

Конкурс проводиться у два тури з червня по грудень 2021 року:
перший тур (відкритий конкурс) – червень – жовтень;
другий тур – жовтень – грудень. До цього етапу пройдуть лише три проєкти, визначені кращими за результатами першого туру.

Окрім можливості втілити в реальність свою ідею ми пропонуємо переможцям конкурсу й грошові нагороди:
І премія – 32 000 гривень;
ІІ премія – 24 000 гривень;
ІІІ премія – 16 000 гривень;
Три заохочувальні премії по 7000 гривень
.

Якщо ви маєте цікаву ідею та хочете взяти участь в конкурсі, ознайомтеся з конкурсною документацією (https://cutt.ly/jmnDTip) та подайте до 15 липня заявку (https://cutt.ly/SmnDSdJ) за адресою проспект Ушакова, 47 (каб.103), а також можете надіслати її на електронну пошту upr.arhitektura@ukr.net

P.S. Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся до управління містобудування та архітектури ОДА:
адреса: просп. Ушакова, 47 (каб. 103);
телефони: 066 295 2477, 050 396 3651;