В Україні відсьогодні розпочався п'ятий етап вакцинації проти коронавірусу

Дата: 22.07.2021 13:23

Тепер кожен охочий зможе провакцинуватись у найближчому пункті щеплення або ж в центрі масової вакцинації населення.

На Херсонщині наразі 91 стаціонарний пункт вакцинації та 10 центрів. Один із них розташований у ТРЦ «Фабрика».

Він працює з середини червня. Наразі тут щеплено майже 4 тисячі осіб. Медичні працівники розповідають, щодня вацинами Pfizer та CoronaVac у центрі можуть щепити 400 - 450 людей. Для цього одразу працюють декілька мобільних бригад.

Команда Херсонської обласної державної адміністрації питання вакцинації тримає на особливому контролі. Адреси центрів вакцинацій можете переглянути за посиланням: https://cutt.ly/Vm2JVhD

Як відбувається процес вакцинації та чому так важливо і потрібно щепитися, дивіться у відео.