Ноутбук кожному вчителю: освітянам Херсонщини планують придбати 1610 комп’ютерів

Дата: 22.07.2021 13:24
Кількість переглядів: 957

Зробити навчання сучасним та доступним для кожного! Таку мету ставить Міністерство освіти та Міністерство цифрової трансформації України. Для цього реалізується проєкт “Ноутбук кожному вчителю”.

Під час пандемії шкільні уроки проходили онлайн, але не у всіх вчителів була технічна можливість їх проводити. Тому в рамках проєкту до кінця року планується забезпечити понад 60 тис. вчителів ноутбуками. Для цього з держбюджету виділили 980 млн гривень. І це лише початок реалізації проєкту.

На Херсонщині цього року планується закупити 1610 ноутбуків для 191 школи (при потребі в 1686 комп’ютерів), на що з держбюджету виділили майже 27 млн грн.

Міністерства чітко прописали технічні характеристики ноутбуків та відповідної ціни у 20 тис. гривень. Це гарантія того, що придбають комп'ютери гарної якості.

Закупівлі проходять максимально прозоро. Кожен охочий може відстежувати увесь процес за посиланням.

Деталі.