Грант на навчання

Дата: 30.08.2021 16:03

Запрошуємо ветеранів та ветеранок в проєкт, який дає можливість отримати 400 євро на навчання!

Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.

Проєкт спрямований на соціально[1]економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Центром зайнятості Вільних людей.

Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таким критеріям:

· мають посвідчення УБД, проживають на території України.

· мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці.

· бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.

· бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.

· мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.

· не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 рр.

Реєстрація ветеранів і ветеранок у проєкт здійснюється за наступною аплікаційною формою:

За більш детальною інформацією звертайтеся до Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: смт Білозерка, вул.Кооперативна, 99 або телефонуйте: 0554733771