A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Взаємодія з партнерськими організаціями

Дата: 07.09.2021 15:09
Кількість переглядів: 1353

З метою забезпечення належного, своєчасного та якісного надання безоплатної допомоги чи послуг суб’єктам пробації у вересні 2021 року між головою Чорнобаївської сільської ради та Херсонським районним відділом №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області підписано Меморандум про співробітництво.

Метою підписання Меморандуму є об’єднання зусиль Сторін, спрямованих на забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, та перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації, а також упровадження пенітенціарної пробації.

В ході зустрічі визначено подальший план спільних дій у напрямку роботи з суб’єктами пробації. Обговорені алгоритми подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів, з метою вирішення криміногенних потреб клієнтів пробації, які перебувають у конфлікті з законом.

По завершенні Сторонами було узгоджено та підписано план спільної діяльності з надання соціальних послуг суб’єктам пробації на 4 квартал 2021 року.

Є сподівання, що плідна співпраця уповноваженого органу з питань пробації зі  всіма організаціями-надавачами соціальних послуг, залучення якомога більшого ресурсу органів місцевого самоврядування призведе до досягнення головної мети – безпеки суспільства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень