День спортивних рекордів
Змагання проводиться 25.09.2021 року у один етап на спортивних майданчиках у с. Чорнобаївці.
В змаганнях беруть участь як збірні команди Чорнобаївської громади (спортивні заклади громади) так і аматорські (громадські) команди та окремі учасники. Учасниками змагань можуть бути спортсмени, мешканці, які проживають на даній території, мають відповідну підготовку і дозвіл лікаря. Комплектування команд для участі в змаганнях, правильне оформлення заявок покладається на представників команд.
Формат проведення залежить від кількості учасників та проводиться по системам:
- Олімпійська (на вибування)
- Кругова (кожен з кожним)
- Змішана (кваліфікація + олімпійська, груповий етап + олімпійська, тощо)
DoubleElimination (до двох поразок).
Програма змагань:
Міні-футбол.
Склад команди: до 8 чоловік. У грі приймають участь 4 польові гравці + 1 воротар. Всього: 5 осіб. Кількість замін необмежена. Ігри проводяться на майданчику для міні-футболу. Час гри 20 хвилин (2 тайми по 10 хвилин, перерва між таймами 3 хвилини).
В разі нічийного результату переможець визначається пробиттям серії пенальті (по 3 удари, а далі до першого промаху).
Волейбол.
Змагання проводяться за діючими правилами. Система проведення визначається на місці залежно від кількості учасників.
Перетягування канату.
Склад команди: до 8 спортсменів. Змагання командні. Поєдинок триває до 2-х перемог. Умови та система проведення визначається на місці залежно від кількості учасників.
Настільний теніс.
Змагання проводяться за діючими правилами. Змагання змішані. Система проведення змагань з визначенням місць для кожного учасника.
Шашки.
Змагання змішані. Система проведення змагань з визначенням місць для кожного учасника. Гра складається з двох партій. При необхідності для визначення переможця проводяться додаткові матчі.
Гандбол.
Змагання проводяться за діючими правилами. Система проведення визначається на місці залежно від кількості учасників.
Шахи.
Спортсмени повинні грати за чергою, роблячи щоразу один хід. Партнер, який має білі фігури, починає партію. Хід білих разом з наступним ходом чорних вважається одним ходом. Кому з партнерів грати білими, вирішує жереб. Зустріч відбувається згідно діючих правил. Система проведення визначається на місці залежно від кількості учасників.
Армрестлінг.
Базові правила:
- Плечі спортсменів повинні бути паралельні середньої лінії столу. Під час боротьби вони не можуть головою або плечима перетнути цю лінію.
- Вільна рука повинна триматися за спеціальний штир на столі.
- Кисті захоплюються в замок своїми внутрішніми частинами, тобто долонями. Замок здійснюється за рахунок обхвату великого пальця. Першу фалангу великого пальця потрібно розташувати так, щоб її бачив суддя.
До порушень правил змагань відносяться:
- Невиконання команд рефері.
- Передчасний старт.
- Відрив ліктя від підлокітника.
- Зісковзування ліктя з підлокітника.
- Перетин середньої лінії столу головою, плечима.
- Дотик головою або плечем свого передпліччя або захоплення рук.
- Навмисний розрив захоплення в критичному для себе становищі.
- Використання положення, яке може призвести до травмування людей власної руки.
- Провокування ситуації, при якій рука суперника може бути пошкоджена.
- Втрата контакту вільної руки зі штирем столу.
Дартс.
Система змагань змішана. Кожен гравець спочатку не має очок і набирає їх серіями по три дротика. Переможцем вважається той, хто першим набрав (300-1000) очок. У грі діє правило «перебору», але гру можна закінчити у секторі потроєння, подвоєння, секторі 25 або 50 очок. Кожен гравець може помилитися 5 разів, після шостого-гравець вибуває з гри. Кількість необхідних очок та кількість партій визначається на місті залежно від кількості учасників.
Команди-переможці і призери нагороджуються пам’ятними кубками та медалями відповідних ступенів. Переможці і призери з видів спорту в особистому заліку нагороджуються медалями.
Розпорядження сільського голови та Положення про конкурс
Фото запозичено з інтернету