Конкурс «Двір зразкового порядку»

Дата: 09.09.2021 16:04
Кількість переглядів: 1937

Конкурс проводиться з 1 по 25 вересня поточного року окремо по кожному селу, що входить до складу сільської ради, за такими номінаціями:

«Двір зразкового порядку» серед багатоквартирних будинків;

«Двір зразкового порядку» серед будинків приватного сектора.

Для участі в Конкурсі до 20 вересня поточного року подаються заявки у письмовій формі довільного змісту, в якій вказується: прізвище, ім’я та по батькові заявника, контактний номер телефону та адреса об’єкта, що висувається на участь у конкурсі. До заяви на участь у Конкурсі можуть додаватися опис будинку, прибудинкової території та/або фото (відео) матеріали.

Критерії оцінювання учасника конкурсу:

Охайний вигляд фасаду будинку і двору, садиби (до 10 балів);

Оригінальність оформлення  садиби (до 10 балів);

Наявність таблички з назвою вулиці та номеру будинку (до 10 балів);

Наявність оригінальних насаджень, квітників (клумби, кронування дерев (до 10 балів);

Освітлення дворової території (до 10 балів);

Утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді (до 10 балів);

Утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів) (до 10 балів);

Наявність договору  із спеціалізованим підприємством на вивезення ТПВ (до 10 балів);

Додаткові естетичні переваги садиби (наявність та обладнання місця для відпочинку, урни для сміття) мостіння тротуарів (до 10 балів).

Переможець кожного населеного пункту визначається за сумою балів.

Комісія до 25 вересня поточного року складає протокол та визначає переможців для нагородження в номінаціях: «Двір зразкового порядку» серед будинків приватного сектору; в номінації «Двір зразкового порядку» серед прибудинкової території багатоквартирних будинків нагороджуються спеціальними табличками «Двір зразкового порядку» та дипломами, грошовими преміями.

Нагородження переможців проводиться під час святкових заходів з нагоди відзначення Дня села.

Розпорядження сільського голови та Положення про конкурс