COVID-19 - реальна загроза, яка нещадно забирає людські життя. Захисти себе - ВАКЦИНУЙСЯ

Дата: 12.10.2021 14:14

Думаєш, COVID-19 десь далеко й ніколи не дістане тебе?

Статистика говорить про інше. Щодня в області фіксують сотні нових випадків захворювання. На жаль, зростає й кількість летальних випадків.

Тільки за один день, 11-го жовтня, COVID-19 забрав життя 29 жителів Херсонської області. Це сумна цифра, яка доводить, що COVID-19 - реальна загроза, яка нещадно забирає людські життя...

Ви впевнені, що якщо захворієте легко перенесете хворобу? Або не заразите своїх близьких людей? На ці питання немає чіткої відповіді, адже COVID-19 не обирає своїх жертв за статтю, віком, статусом або іншим чинником. Захворіти може будь-хто!

Тому зараз просто НЕОБХІДНО захистити себе та своїх рідних від захворювання! Це дуже просто! Достатньо лише ВАКЦИНУВАТИСЯ. Це безпечно та ефективно!

Переглянути місце розташування та графік роботи центрів вакцинації можете за посиланням.