Проєкт "Діємо для здоров'я"

Дата: 25.10.2021 17:18

Чорнобаївська сільська рада одна з 4 територіальних громад Херсонської області, яка виграла участь в проєкті "Діємо для здоров'я".

Україно-швейцарський проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Неінфекційні захворювання — група захворювань, які ще часто називають хронічними. Вони не передаються від людини до людини і, як правило, мають тривалий перебіг.

Основні фактори ризику виникнення НІЗ:

нездорове харчування; недостатня фізична активність; вживання тютюну; вживання алкоголю; забруднення повітря.

В реалізації проєкту прийматимуть участь заклад охорони здоров'я та заклади освіти Чорнобаївської сільської ради.

Для подальших кроків необхідна безпосередня участь населення громади.

Заповніть анкету, щоб зробити здоровішими себе та своїх близьких!