Цикл пізнавальних вебінарів для учнівської молоді «Становлення української державності від давнини до сучасності»

Дата: 28.10.2021 23:53

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2021 рік та з метою залучення учнівської молоді до пізнавальної, творчої та пошукової діяльності в галузі історії, підвищення інтересу до історії нашої держави та патріотичного виховання листопада-грудня 2021 року буде проведено цикл пізнавальних вебінарів  «Становлення української державності від давнини до сучасності» у режимі онлайн з використанням дистанційних технологій навчання (платформа  ZOOM).

Взяти участь запрошуються здобувачі освіти 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці/студенти закладів позашкільної й фахової передвищої освіти відповідного віку.

Автор та викладач: Водотика Сергій Григорович, доктор історичних наук, професор. Тематика циклу вебінарів:

1. Античні поліси Північного Причорномор’я — перші держави на території України.

2. Київська Русь — колиска української державності.

3. Запорозька Січ i початки модepнoï держави.

4. Велике князівство Литовське i Річ Посполита на українських землях.

5. Кримське ханство — держала кримських татар, корінного народу України

6. Українська козацька держала

7. Українська Народна Республіка i зародження сучасної української Держави.

8. Держава Гетьмана П. Скоропадського та її роль в історії української державності.

9. Проголошення чи відновлення незалежності України: що відбулось у 1991 р.?

10. Революція Гідності 2014 р. I Євромайдан як якісно новий етап у поступі української державності.

Перший вебінар циклу відбудеться 4 листопада 2021 р. о 16.30.

Для участі необхідно заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/UfYbsfpNKeCrSW3c6 до 8.00 4 листопада ц.р. На електронну адресу, вказану при реєстрації, учасники отримають ідентифікатор й код підключення.