A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Подавайся до Молодіжної консультативної ради програми «Мріємо та діємо» і задавай ритм майбутньому української молоді!

Дата: 04.11.2021 14:58
Кількість переглядів: 904

Програма “Мріємо та діємо” оголошує набір до Молодіжної консультативної ради.

Що таке Молодіжна консультативна рада?

Це молодіжна команда, яка буде консультувати програму “Мріємо та діємо” щодо розширення економічних можливостей, збільшення громадянської активності та соціальної згуртованості, а також розвитку цінностей плюралізму та поваги до різноманіття серед молоді.

Для чого це тобі?

Бо це реальний механізм впливу на молодіжні проєкти та молодіжну політику в Україні. Разом з “Мріємо та діємо” ти будеш втілювати такі проєкти, де молодь дійсно відчує позитивні результати. Ти будеш пропонувати ідеї, і матимеш можливість їх реалізувати з нами.

Участь в такому дорадчому органі – це крута нагода побачити та відчути на собі, як це – втілювати проєкти дуже різного рівня. Ти отримаєш неймовірний досвід та прокачаєш свої професійні навички. А ще ти можеш записати це в резюме.

Ти також будеш розвивати такі компетенції та навички, як підприємницьке мислення, адаптація, навчання протягом усього життя, співробітництво, лідерство та соціальний вплив, громадянська грамотність та обізнаність, інклюзивність, комунікація, емоційний інтелект, медіа та інформаційна грамотність.

Вимоги до кандидатів:

• Тобі 15-25 років

• Проживаєш в будь-якій громаді України і маєш сильне бажання принести позитивні зміни у свою громаду, школу, місто чи село

• Друзі кажуть, що відповідальність, незалежність, відкритість, толерантність та допитливість – це твої якості

• Маєш сильний інтерес та ідеї для розвитку кар’єрних та підприємницьких можливостей молоді та/або підсилення громадянської участі та/або соціальної згуртованості молоді

• Ти зможеш знайти в своєму розкладі як мінімум 6 годин на тиждень для завдань Молодіжної ради, а також брати участь в усіх зустрічах, обговореннях, тренінгах, які є обов’язковою частиною програми.

Для подачі заповни анкету та підвантаж відео (сюди https://bit.ly/3jIjXex) з аргументацією, чому саме ти хочеш долучитися до Молодіжної консультативної ради.

Кінцевий термін подачі заявок: 9 листопада 2021 року. Результати відбору будуть відомі до кінця листопада. Якщо в тебе є додаткові запитання, складнощі із створенням відео та/або його завантаженням, звертайся на електронну адресу програми: network.mriemotadiemo@irex.org.

До участі запрошуються усі кандидатки та кандидати, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень