Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

Онлайн-тест на ризик цукрового діабету 2 типу – простий крок для профілактики хвороби

Дата: 18.11.2021 15:51
Кількість переглядів: 882

Дуже часто діабет 2 типу спочатку має безсимптомний перебіг. Рівень глюкози у крові людини вже вищий норми, а вона не має жодних скарг і почувається нормально.

Саме тому дуже важливо знати свій власний ризик цієї хвороби та регулярно перевіряти рівень глюкози у крові, щоб вчасно виявити захворювання — до настання важких, небезпечних для життя ускладнень.

У рамках інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» ми створили перший доказовий онлайн-тест на визначення індивідуального ризику діабету 2 типу: https://diabetes.phc.org.ua/

Тест створено спільно з Центр громадського здоров’я України за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.

Пройти тест може кожен — як самостійно, так і під час прийому у свого сімейного лікаря, щоб на основі його результату одразу отримати рекомендації щодо відповідного лікування та зміни способу життя.

Цей тест є Формою оцінки ризиків цукрового діабету 2 типу, що є частиною Уніфікованого клінічного протоколу первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги «Цукровий діабет 2 типу», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я №1118 від 21 грудня 2012 року. А отже — він може бути використаний сімейним лікарем у медичній практиці.

Джерело

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень