Двері Чорнобаївської амбулаторії відкриті для мешканців громади

Дата: 02.12.2021 11:40
Кількість переглядів: 1966

Раді повідомити, що вже вчора, 01 грудня, в Чорнобаївській амбулаторії проводився прийом пацієнтів.

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» реалізовано проєкт «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини» в с. Чорнобаївка.

Проектом передбачено будівництво абсолютно нового приміщення амбулаторії на п’ять сімейних лікарів, облаштування системи опалення від електричного котла, системи кондиціювання та вентиляції, благоустрій території навколо приміщення, придбання меблів та деякого обладнання, встановлення нової огорожі та ін.

Для амбулаторії придбано службовий автомобіль, який обслуговує мешканців нашого села.

У приміщенні амбулаторії передбачено кабінети лікарів, фізіотерапії, щеплення, приміщення для зберігання медичних виробів, маніпуляційна/оглядова, стерилізаційна/сестринська, процедурна/перев’язочна, лабораторія, аптечний пункт, кімната здоров’я/лекторій, вбиральні та допоміжні приміщення.

Адреса: с. Чорнобаївка, пров. Шкільний, 4

Реєстратура 0552777003, 0669097683

Бережіть себе. Будьте здорові!

А це фото до початку будівництва.