Творчий конкурс "Новорічний калейдоскоп"

Дата: 15.12.2021 09:14

Діти рахують, скільки днів залишилось до Нового року в очікуванні подарунків, в повітрі лунає Щедрик, щедрик, щедрівочкаJingle Bells...всі в передчутті новорічного дива...

Відділ освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради до святкування новорічних та різдвяних свят проводить Творчий конкурс «Новорічний калейдоскоп»

Конкурс проводиться для дітей віком від 4 до 18 років.

У Конкурсі приймають участь здобувачі освіти закладів освіти Чорнобаївської сільської ради.

Вікові категорії учасників Конкурсу:

·        I вікова категорія – 4 до 6 років;

·        II вікова категорія – 7 до 9 років;

·        III вікова категорія – 10 до 13 років;

·        IV вікова категорія – 14 до 16 років;

·        V вікова категорія – 17 до 18 років.

Для участі у Конкурсі потрібно надіслати фото або відео роботи (в залежності від номінації), заповнену заявку та паспорт роботи - для номінацій «Новорічне селфі», «Новорічна композиція», «Новорічний рецепт за власними бажанням» роботи повинні бути з (етикеткою) на окремому аркуші 10х5 см., 12 кегль, Times New Roman, де вказується:

- назва роботи;

- прізвище та ім’я автора (пишеться повністю)

- вік автора;

- назва закладу, у якому навчається автор роботи.

Номінації:

1. Новорічне селфі (фотографія).

Вимоги до робіт: роботи виконуються у форматі А3/А4. Електронний варіант – фото роботи у форматі Jpeg. На конкурс приймаються тільки авторські фотографії (не завантажені з інтернету).

2. Новорічне привітання (відеоролик).

Вимоги до роботи: привітання може бути українською або іноземною мовою, у віршованій або прозовій формі. (Якщо робота є авторською, вона має бути оригінальною, самостійно виконана учасником та не мати аналогів у соціальних мережах й інших джерелах авторських робіт, відео має бути до 2 хвилин).

3. Новорічний рецепт за власним бажанням (фотографія,  відеоролик).

Вимоги до роботи: фотороботи виконуються у форматі А3/А4. Електронний варіант роботи надсилається у форматі Jpeg. Відеороботи надсилаються у форматі mp4, до 7 хвилин.

4. Новорічна композиція.

Вимоги до роботи: форма виконання роботи може бути обрана довільно (оригамі, аплікація, бісероплетіння, ліплення, малювання, валяння, змішана техніка) але обов’язково відповідати тематиці Конкурсу. Надсилається якісне фото роботи у форматі Jpeg. Габаритні розміри не перевищують 30х30х30 см. Роботи придбані у торгівельних мережах журі не оцінює.

Конкурсні роботи та заявку надсилати одним листом на електронну адресу відділу освіти та гуманітарного розвитку chornobaivka.osvita@ukr.net до 22 грудня 2021 року включно.

На кожну конкурсну роботу заповнюється окрема заявка. У темі листа вказати назву Конкурсу «Новорічний калейдоскоп».

Один учасник має право надсилати не більше однієї роботи в кожній номінації.

Оригінали конкурсних робіт (в номінації «Новорічна композиція») надаються до відділу освіти та гуманітарного розвитку до 22 грудня 2021 року, для подальшого оформлення виставки за адресою с. Чорнобаївка, вул. Соборна, 44 (приміщення Чорнобаївської сільської ради).

Засідання журі відбудеться 23 грудня 2021 року для подальшого оголошення переможців:

- на сайті Чорнобаївської сільської територіальної громади;

- на офіційній сторінці в соціальній мережі facebook «Чорнобаївька сільська рада»;

- на офіційній сторінці в соціальній мережі facebook «Відділ освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради».

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами I ступеня, призери конкурсу нагороджуються дипломами II, III ступенів, учасники – подяками  у відповідних категоріях.

Рівень оцінюється за наступними критеріями:

- оригінальність задуму;

- власна творча неповторність;

- сценічність (дикція, емоційність, костюм, реквізит, культура виконання) –          крім новорічної композиції;

- відповідність темі та ідеї номінації;

- рівень володіння обраною технікою;

- творчий задум та його втілення.

Ознайомтесь з Положенням і надсилайте роботи для участі.

Успіхів та втілення мрій!