Творчий конкурс "Новорічний калейдоскоп"

Дата: 15.12.2021 10:17

Положення про конкурс

Наша довгоочікувана онлайн-виставка творчих робіт дитячого конкурсу "Новорічний калейдоскоп" відкрита! 🌟🎨
Ми з гордістю представляємо чудові творіння наших дтейі, які долучилися до конкурсу. Кожна робота - це справжнє шедевр, який вражає своєю творчістю та уявою. За допомогою різних матеріалів та технік наші юні митці створили світ новорічної казки.
Ця виставка є доказом того, що у нашої молоді є безмежний потенціал та художні здібності. Ми повинні пишатися нашими талановитими дітьми та підтримувати їх у розвитку їх творчого потенціалу.
Запрошуємо всіх батьків, друзів та спільноту нашої громади відвідати онлайн-виставку та насолодитися витворами маленьких митців. Вони заслуговують нашої підтримки та визнання!

ТИСНИ ⤵️

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі та допоміг з його організацією. Ваша підтримка та зацікавленість дуже важлива для наших дітей. Результати будуть оголошені учасникам вже незабаром!