Платформа про здорове харчування у школах «ЗнаЇмо»

Дата: 10.01.2022 20:49

Платформа «Знаїмо» – спільний проєкт державних органів України, міжнародних партнерів, українських громадських організацій і компаній, зокрема Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство економіки України, Центр громадського здоров’я України, UNICEF Ukraine Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я (який втілюється в Чорнобаївській сільській раді), ГО "Здоровбудь", Культура їжі I Cult Food, Асоціація дієтологів України, Decentralization for Improved Democratic Education та багато інших.

→ Кухарі та медичні сестри матимуть сучасне меню, яке базується на новій нормативній базі.

→ Вчителі знайдуть чимало підказок, пізнавальних відео, які допоможуть інтегрувати тему здорового харчування у свої уроки та позаурочні заходи.

→ Батьки – це головні агенти змін для своїх дітей. На сайті підготували чимало порад, які допоможуть легко скоригувати раціон і харчові звички дитини.

Наприклад:
Як складати і чим наповнювати ланч-бокси для школяра?
Якими локальними та сезонними продуктами наповнювати сімейне меню?
Як запроваджувати сімейні традиції, що сприятимуть здоров’ю всієї родини?

Посилання на сайт: Платформа про здорове шкільне харчування