З Днем Соборності України вітає Чорнобаївська громада!

Дата: 22.01.2022 09:26

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

В с. Чорнобаївка на Площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку мешканці громади приєднались до заходу під гаслом "Соборна. Єдина. Незалежна" та приєднались до Всеукраїнської акції "Лацюг єдності".

«…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу.»