A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська сільська рада
Херсонського району Херсонської області

У 2021 році до скарбниці Чорнобаївської громади надійшло понад 71,8 млн гривень податків і зборів

Дата: 02.02.2022 16:25
Кількість переглядів: 199

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Чорнобаївської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 71,8 млн гривень податків і зборів. Це більш як на 5,7 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Основною складовою Чорнобаївського бюджету у 2021 році став податок на доходи фізичних осіб. Його було сплачено більш як 42 млн гривень.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевого бюджету були надходження від сплати єдиного податку - майже 8,3 млн гривень, плати за землю - 4,8 млн гривень, податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів - понад 1,9 млн гривень, та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - близько 945 тис гривень.

Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов'язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів місцевих громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень