Тиха акція «Ангели пам’яті»

Дата: 17.02.2022 15:24

18 лютого 2022 року дев‘ятий раз відбудеться тиха акція «Ангели пам’яті», приурочена Героям Небесної Сотні.

Ініціатори акції – відома українська співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька і «Територія А», які 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.

Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

До акції долучаються українські громади і амбасади із понад 15 країн світу, серед них – Австралії, Австрії, Болгарії, Бразилії, Великобританії, Греції, Канади, Латвії, Норвегії, ОАЕ, ПАР, Польщі, Португалії, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Хорватії, Швейцарії.

Цьогоріч «Ангели пам’яті» у Чорнобаївській сільській територіальній громаді розпочнеться 18 лютого 2022 року (14:00 год. Меморіал загиблим воїнам), яка триватиме до 20 лютого.

Кожен  бажаючий  може долучитись до ініціативи, виготовити паперового ангела та вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, розмістивши його на площі біля Меморіалу загиблим воїнам.

Приходьте також до пам’ятних місць усих населених пунктів громади тоді, коли вам найбільш зручно. Приєднуйтеся!