Станом на 12.03.2022 року в с. Чорнобаївка

Дата: 12.03.2022 14:46

Станом на 12 березня нових руйнувань житлових будинків у селі Чорнобаївка немає.

У с. Чорнобаївка, внаслідок обстрілів, пошкоджено різною мірою близько 80 житлових будинків та школа-інтернат. Деякі мешканці самостійно ремонтують майно, а декому потрібна допомога. Можливо у когось є можливість надати будівельні матеріали, які можна використати для ремонту. Звертаємося до чоловіків, які можуть надати допомогу в ремонті пошкоджених від вибуху будинків. Чекаємо на вас у сільській раді для координації дій.

Час проявити чуйність. Завітайте до сусідів, знайомих, родичів, перевірте чи все добре, чи нічого не потрібно. Деякі люди панічно бояться виходити з будинків, укриттів, ні з ким не спілкуються. Ми не завжди володіємо інформацією щодо їхніх потреб. Соціальними працівниками сільської ради збирається інформація про осіб, які потребують допомоги, аналізується та надається за потребою. Попіклуйтеся про тих, хто цього потребує.