День визволення села Чорнобаївка від німецько-фашистських загарбників

Дата: 14.03.2022 15:27

14 березня ми відзначаємо річницю звільнення Чорнобаївки від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу.
Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Згадуємо всіх, чиє життя забрала страшна війна.
Ця сторінка історії села ніколи не зітреться з пам’яті.
За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених.
Боляче визнавати, але українцям знову доводиться стати на захист своєї Батьківщини, її свободи та територіальної цілісності.
Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу.
Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь.
Слава Україні! Героям Слава!