Станом на 19 березня у Чорнобаївській громаді

Дата: 19.03.2022 18:28

Станом на 19 березня, в результаті нічного обстрілу в с. Чорнобаївка пошкоджено трасуючим снарядом житловий будинок по вулиці Олімпійська, 1, що спричинило пожежу будинку (пожежу загасили сусіди). Ще один будинок по вулиці Херсонській, 62 пошкоджено снарядом.

Під супроводом сільського голови Чорнобаївської сільської ради перевезено 132 мешканця з сіл Благодатне та Киселівка до села Чорнобаївка та міста Херсона, з яких: 25 дітей та 26 людей поважного віку.

До сіл Крутий Яр та Благодатне доставлені продукти харчування та хліб. Магазини в цих населених пунктів наразі не працюють.

Команда наших місцевих активістів щоденно надають допомогу мешканцям будинків, які постраждали внаслідок обстрілів.
Від імені всієї громади дякуємо вам, хлопці: Татарінов Андрій, Савельєв Микола, Харченко Віталій, Дьомкін Андрій, Голубенко Сергій, Тукасер Дмитпро, Недозименко Влад, Бутівчак Олександр та ін.