Допомога мешканцям Чорнобаївської громади

Дата: 02.04.2022 16:56

Продовжується вивезення мешканців з сіл Киселівка, Клапая та Благодатне до Чорнобаївки та міста Херсон.
22 березня перевезено 63 мешканця, з них: 21 дитина, 12 людей поважного віку.
23 березня - 32 мешканця, з яких 10 дітей та 6 людей поважного віку.

24 березня бажаючих виїхати з Благодатного та Киселівки не було.

25 березня відправлено продукти харчування, побутові товари до сіл Благодатне, Киселівка, Клапая, Зелений гай. В селах відсутнє електропостачання, є проблема з питною водою. За проханням мешканців підвезено воду, батарейки, борошно, крупи, молочні продукти, хліб та інше.

Продукти харчування та товари щодня направляються до сіл громади, крім Посад-Покровського старостинського округу, куди доступ заблоковано російськими військовими. Щодня сільський голова та члени громадського формування з охорони громадського порядку «Кодекс» автоколоною виїжджають до населених пунктів, переправляють необхідні продукти та товари та перевозять людей, які виявили бажання виїхати в напрямку Чорнобаївки та Херсону. За період з 17 березня перевезено 795 мешканців.

Товариством Червоного хреста України надано 70 комплектів гуманітарної допомоги для мешканців нашої громади у вигляді продуктових наборів. Допомога надається інвалідам, хворим, одиноким особам похилого віку.

30 березня, до сіл Благодатне і Киселівка було доставлено продукти харчування та побутові товари.