Медична допомога та консультації лікарів

Дата: 03.04.2022 16:38

Через війну українці перебувають у стані постійного стресу. Такий стан може провокувати загострення хронічних серцево-судинних хвороб. МОЗ публікує інформацію, як подбати про своє серце в умовах війни. Також нагадуємо, що українці можуть отримати безкоштовну медичну консультацію через контакт-центр МОЗ за єдиним безкоштовним номером 0 800 60 20 19.

Чорнобаївська лікарська амбулаторія працює у штатному режимі.  Медичні послуги мешканцям громади надаються у приміщенні амбулаторії з 8.30 до 14.00 години щоденно крім неділі. Прийом проводять сімейний лікар, фельдшер, лікар-хірург. Працює лаборант з прийому аналізів. Є можливість придбати ліки у аптеці. Білозерським КНП ЦНСП забезпечено ліками хворих на цукровий діабет.