Грошова допомога

Дата: 03.04.2022 16:54

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України запустили програму грошової допомогу Спільно для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну.

На першому етапі допомога призначена для родин, які мають троє і більше дітей до 18 років, серед яких є дитина до двох років, двоє і більше дітей до 18 років, з яких одна дитина або більше з інвалідністю. Сума допомоги: 2220 грн на місяць на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Одноразову виплата за три місяці на український банківський рахунок чи дебетову картку.

Для реєстрації у програмі, необхідно заповнити заявку на сайті https://register.unicef.org/. Якщо ви відповідаєте критеріям, то отримаєте підтвердження через СМС та допомогу протягом 4 тижнів. Детальніше на ЮНІСЕФ — українцям: програма грошової допомоги Спільно | UNICEF за номером гарячої лінії Спільно 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00)