Адміністративні послуги

Дата: 03.04.2022 17:07

Шановні односельці, інформуємо, що на період дії воєнного стану, встановленого Указом президента України від 23 лютого 2022 року,  відповідно до вимог ст. 12 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ.
Звертаємо вашу увагу, що 28 лютого 2022 року КМУ була прийнята постанова №165, яка призупиняє строк надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чорнобаївської сільської ради інформує:
У зв’язку з тим, що Управління ДМС у Херсонській області тимчасово не проводить прийом громадян, через закритий доступ до державних реєстрів, ЦНАП надає консультації з паспортних питань.
З початку введення військового стану програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» не функціонує. У зв’язку з чим документи з оформлення державних допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та пільги у ЦНАП не приймаються. Всі оформлені допомоги продовжуються автоматично.
Графік роботи: щоденно, окрім суботи та неділі, з 9-00 до 15-00 години.
Місце прийому: адмінбудівля Чорнобаївської сільської ради.