Збір даних щодо пошкодженого/знищеного майна

Дата: 13.01.2023 16:05

Відповідно до Наказу Начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації № 14 від 14.12.2022 року затверджено План робіт з комісійного обстеження будівель та споруд, пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації. З текстом Наказу можна ознайомитись за посиланням.

Наразі здійснюється збір даних від мешканців громади, комісією проводиться фіксація/огляд будинків з метою внесення до Реєстру пошкодженого/знищеного майна. В подальшому буде прийняте рішення щодо відновлення чи відшкодування.

Просимо всіх мешканців Чорнобаївської громади, чиє майно було пошкоджене чи знищене, заповнити Заяву про пошкоджене чи знищене майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф.

Заяву можна надавати такими способами:

особисто працівникам Чорнобаївської сільської ВА/старостам старостинських округів;

на електронну пошту Чорнобаївської сільської ради - chornobaivka.rada@ukr.net;

поштову адресу - 75024, Херсонська обл., Херсонський р-н, с. Чорнобаївка, вул. Соборна, буд. 44.