Хочете розробити план відновлення громади? Долучайтесь!

Дата: 03.03.2023 12:55

Шановні мешканці громади!

Раді повідомити вам, що Чорнобаївська громада відібрана до участі в Проекті UA2011-01 "Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення", який фінансується Урядом Великої Британії.

Фахівці проекту допоможуть:
зібрати ключові дані для опису актуального стану та потреб з відновлення;
скористатися безкоштовними панелями інструментів для аналізу даних та побудови інфографіки за базовими показниками соціально-економічного стану;
застосувати шаблони найпростіших безкоштовних геоінформаційних систем громад та рекомендації з їх налаштування.

Спільно з членами робочої групи громади та експертами проекту планується:
провести аналіз стану та потреб громади на основі даних з різних джерел та визначити пріоритети відновлення,
розробити привабливий дизайн для планувальних документів громади,
розробити концепцію проекту відновлення інфраструктурного об’єкту (для кожної з пілотних громад).

Відновлення всіх сфер життєдіяльності громади потребує часу, ресурсів та великого бажання.
Сподіваємось, спільними зусиллями зацікавлених сторін створити всі передумови для успішного відновлення та розвитку громади!

Запрошуємо до співпраці долучатись активних мешканців. Свої пропозиції надсилайте на електронну адресу chornobaivka.rada@gmail.com

Єднання, відновлення, розвиток - запорука успіху всіх мешканців громади!