Проведено перше засідання робочої групи. Визначаємо пріоритетні напрямки

Дата: 04.03.2023 14:25

1 березня відбулось перше засідання Робочої групи за участі експертів Проекту UA2011-01 "Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення", який фінансується Урядом Великої Британії.
Експерти проекту розповіли про методологію планування відновлення, було надано приклади відновлення деокупованих громад та перспективи для нашої громади. Також надано презентацію Планування відновлення і розвитку Чорнобаївської громади.

Робоча група розпочала процес збору та обробки даних для підготовки аналітичної частини плану, зокрема уточнення обсягів завданих збитків та шкоди, демографічних показників, тенденцій соціально-економічного розвитку, стану інфраструктури та навколишнього середовища.
Вже розпочато роботу з накладення шарів ГІС. Геоінформаційні системи (ГІС) - це інформаційні системи, призначені для збирання, зберігання, аналізу та візуалізації (видачі) просторових даних всієї громади.

Від учасників були надані пропозиції щодо першочергових об'єктів відновлення та можливостей розвитку.
Робоча група запрошує активних мешканців громади надавати свої пропозиції.

Об'єднавши зусилля, ми відновимо всі сфери. Перші кроки зроблені, приєднуйтесь!