ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ПАСІК

Дата: 23.03.2023 22:23

Для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану, який проводиться щорічно до 15 травня територіальними компетентними органами, для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік, розроблено Google-таблицю.

Після внесення власником пасіки чи уповноваженою особою інформації до таблиці, представники територіального органу Держпродспоживслужби узгодять час для проведення ветеринарно-санітарних заходів на пасіках у присутності уповноваженої особи.

Заповнити інформацію про обстеження пасік в умовах воєнного стану можна за посиланням.

Пасічники, які понесли збитки, внаслідок військової агресії російської федерації та бойових дій на території області, та перебувають на території громади, можуть звернутися до сільської ради з заявою про завдані збитки, а також вказати кількість бджолосімей, яка залишилася. До заяви додати паспорт пасіки, фотофіксацію пошкоджень.