Участь у документальному фотопроекті "Український фотощоденник"

Дата: 10.05.2023 22:41

Швейцарсько-український проект "Український фотощоденник" засновано для документування війни в Україні. Участь в проекті є безкоштовною і сприяє створенню спільного архіву про війну в Україні.

"24 лютого, коли на території нашої країни почалися бойові дії, життя всіх українців змінилося. Війна так чи інакше торкнулася кожного і дала зрозуміти, що життя вже ніколи не буде колишнім. Проєкт "Український фотощоденник" має мету задокументувати зміни повсякденного життя українців за допомогою фото та відео, зроблених від початку 24 лютого 2022 року. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у нашому проекті. Покажіть світові, що відбувається у вашій країні і як жахливо впливає ця війна на український народ. Документуйте своє повсякденне життя, надсилайте нам фотографії наслідків війни та того, як Україна захищається від агресора. Покажіть світові, що війна - це найстрашніший порок людства, який приносить біль, страждання і велике горе. Долучайтесь!" - закликають автори проекту.

Для отримання додаткової інформації переходьте за посиланням на сайт: https://www.ukrainianphotodiary.org/