Відповіді на ваші запитання з приводу зарахування до 1 класу!

Дата: 04.06.2023 23:57

Шановні батьки майбутніх першокласників!

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подати документи у заклади загальної середньої освіти можна за допомогою засобів телекомунікаційного звязку (ел. пошта, месенджери тощо - визначається закладом).

Прийом заяв до закладів загальної середньої освіти Чорнобаївської сільської територіальної громади ВЖЕ ПОЧАВСЯ! І триває до 07 червня 2023 року.

Для зарахування до 1 класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком (прикріплений нижче).

До заяви обов’язково додають:

• копію свідоцтва про народження дитини;

• оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Першочергово до 1 класу зараховують дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу загальної средньої освіти підтверджене.

ВАЖЛИВО! Якщо ваш майбутній першокласник - дитина з особливими освітніми потребами, обов'язково вказуйте про це в заяві та додавайте копії документів (висновок ІРЦ або ПМПК). Для таких дітей будуть відкриватися інклюзивні класи відповідно до порядку, визначеному законодавством.

Якщо у вас виникають питання з приводу зарахування дитини до 1 класу, звертайтеся до нас в чат: https://m.me/ch/AbZANFQis3rMz92R/

або за номером +380502774637 (завуч Бойко С.В.), якщо немає можливості подати документи у паперовому варіанті.

Виникають питання - теж телефонуйте за цим номером.

Адміністрація ліцею.