До уваги мешканців вулиць Мостова, Набережна, Покровська

Дата: 08.06.2023 13:44

Шановні мешканці громади! У зв’язку з підтопленням житлових будинків в с. Чорнобаївка, Чорнобаївською сільською військовою адміністрацією надається допомога з евакуації жителів та майна вулиць Мостова, Набережна, Покровська, які знаходяться в зоні підтоплення, до безпечних територій села та за його межі до інших населених пунктів.

Наявний транспорт пасажирські автобуси, вантажні автомобілі для евакуації.

У дошкільному відділенні Чорнобаївського ліцею організовано місця для розміщення евакуйованих осіб, організоване харчування, наявні необхідні речі та одяг.

Є перелік житлових будинків, які надаються власниками для проживання евакуйованих осіб.

Якщо ви потребуєте допомоги з евакуації, телефонуйте за номером 0958328557.

Мешканцям будинків, які знаходяться в зоні підтоплення необхідно перекрити газопостачання, водопостачання, відключити електропостачання до будинків.

У зв’язку з забрудненням води, вживайте заходів щодо недопущення зараження, кип’ятіть питну воду, вживайте очищену воду.

Бережіть себе та своїх близьких!