Заборона комісії ТЕБ

Дата: 11.06.2023 13:22

Шановні мешканці громади, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введено ряд заборон:

- купання людей, вилов та продаж риби та інших водних біоресурсів на території Херсонського району;

- відвідування лісосмуг, лісонасаджень, сільськогосподарських угідь у зв’язку з ймовірним забрудненням даних територій вибухонебезпечними предметами;

- спалювання сухої трави, пожнивних залишків та іншої природної рослинності;

- вихід та перебування на водних об’єктах Херсонської області маломірних (малих), спортивних суден, суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших військових формувань.

Наголошуємо, вживайте заходи з безпечного споживання води. Кип'ятіть воду, використовуйте бутильовану та завезену воду.

Території, які опинилися в зоні підтоплення, можуть перетворитися на мінні поля! Стрімка течія Дніпра виносить вибухівку, яку змиває з місць встановлення, на суходоли в районах розливу.

Тому зараз варто бути вкрай обачними!

На порталі https://bezpeka.info зібрані корисні поради з мінної безпеки!

Запамʼятайте їх самі та розкажіть своїм дітям!

Бережіть себе та своїх дітей!