Виявлення потреб представників бізнесу

Дата: 12.06.2023 23:14

Без успішного підприємництва неможливо уявити розвинену економіку. Саме тому Херсонська ОВА попри війну підтримує бізнесменів, створює умови для відновлення їхньої роботи в регіоні.

Для забезпечення сприятливого бізнес-клімату проведено низку зустрічей з підприємцями, проаналізовано їхні запити. На основі яких ініційовано зміни до держпрограм підтримки бізнесу.

Для полегшення діяльності підприємств відновлено роботу держорганів безпосередньо в регіоні.

Але окупанти постійно намагаються нівелювати наші зусилля. Щоденні обстріли, а тепер ще й катастрофа на Каховській ГЕС змушують нас внести корективи до плану відновлення бізнес-сфери.

Тому просимо підприємців регіону заповнити спеціальну форму. Вона допоможе визначити ваші потреби і надати дійсно необхідну підтримку.

🔗http://surl.li/hygzu

Джерело Херсонська ОВА